Tvoja šálka kávy

 komunikačný výťah

Máte vo firme unavených zamestnancov?

Vždy vedia zargumentovať, ako sa niečo nedá do pár sekúnd?

Dochádzajú vám nápady, ako ich motivovať?

3x Áno?

Náš komunikačný výťah je vytvorený práve pre vás!

Pomocou kreatívnych a na prvý pohľad nezmyselných aktivít, pomôžeme vašim zamestnancom odbúrať prebytočný stres, získať potrebný nadhľad a proaktívny prístup k pracovným úlohám.

Ponúkame možnosť jednorazovej akcie, po ktorej môžete získať usmiateho zamestnanca, ktorému pôjde práca nasledujúci deň o čosi efektívnejšie.

Po absolvovaní série troch stretnutí sa vám môže stať, že namiesto ufrflaných podriadených budete mať vo firme efektívne pracujúci tím!

HR stretnutia sú určené HR pracovníkom vašich firiem, aby mali možnosť posúdiť, či nami ponúkané akcie sú vhodné pre vašich zamestnancov.

Umenie komunikácie sa dá prirovnať k výťahu, ak je funkčný, rýchlo sa dostanete na akékoľvek poschodie, ak nie je, vaša cesta končí na prízemí!

Nie zázraky na počkanie, ale efektívny prístup je naším cieľom!

KTO SME?

sme občianske združenie Trikvetra, ktoré sa venuje interaktívnym podujatiam pre dospelých a deti v súlade s prírodou.

V spolupráci s centrom Vitaja a jeho zakladateľkou Máriou Drahošovou sme  už vytvorili program v príjemnom prostredí s názvom "Vypíšte sa z blbostí!", kde ľudia môžu získať potrebný nadhľad na riešenie náročných vecí.  Na základe ohlasov spúšťame variant pre firmy s názvom

Tvoja šálka kávy.

Realizátor

 komunikačného výťahu

Mária Šimeková vyštudovaná ekonómka venujúca sa kreatívnej umeleckej činnosti, spoluzakladateľka OZ Trikvetra!

Kouč

komunikačného výťahu

Mária Drahošová, kvalifikovaná koučka so skúsenosti so sprevádzaním ľudí pri riešení životných otázok a dosahovaní cieľov a zakladateľka kreatívneho centra Vitaja!

Koordinátor

komunikačného výťahu

Simona Šimková, stavebná inžinierka pokrývajúca koordináciu a chod projektov v rámci OZ Trikvetra!  

PREČO TO ROBÍME?

Naším cieľom je ukázať ľuďom, že i keď život nie je jednoduchý, je možné ho zvládnuť. Pracujeme s uvedomením si základného faktu, že v tom nie sme sami! Čo však prináša so sebou nielen úľavu, ale zároveň i zodpovednosť voči svojmu okoliu.

KAM S PENIAŽKAMI, KTORÉ ZÍSKAME?

Okrem zabezpečenia chodu združenia je naším snom prinášať úsmev a dobrú náladu tam, kde je to potrebné. Tam, kde sa deti síce darčeku potešia, no na srdečné objatie nezabudnú. Na miesta, o ktorých vieme, sme radi, že sú, no veľmi o nich nehovoríme.

Info na: infotrikvetra@gmail.com